Joyetech eRoll


eRoll je nový design mini - elektronické cigarety a je to dárek od Joyetechu pro milovníky módních elektronických cigaret. eRoll elektronická cigarety má kapacitu baterie 90mAh, ale zároveň je umístěna v nabíjecím pouzdře, které má dalších 1000mAh rezervy. 3,7V výstupní výkon Vám zajistí dostatečnou dýmivost po celou dobu.

Specifikace JOYETECH - JOYE eRoll:



the eRoll
vyzkoušejte mini cigaretu s výměnným tank systémem



eRoll je nový design mini - elektronické cigarety a je to dárek od Joyetechu pro milovníky módních elektronických cigaret. eRoll elektronická cigarety má kapacitu baterie 90mAh, ale zároveň je umístěna v nabíjecím pouzdře, které má dalších 1000mAh rezervy. 3,7V výstupní výkon Vám zajistí dostatečnou dýmivost po celou dobu..

Sada eRoll obsahuje:



1x eRoll atomizer tělo
2x eRoll atomizer hlavu
2x eRoll baterie 90mAh
3x eRoll cartridge
1x eRoll USB nabíječku
1x eRoll síťový adaptér
1x eRoll přenosné nabíjecí pouzdro
1x eRoll manuál
Sada JOYETECH - JOYE eRoll
1000mAh eRoll PCC
Sada eRoll obsahuje unikátní přenosné a nabíjecí pouzdro (PCC). Pouzdro je precizně zpracované v módním designu vypadá téměř jako miniaturní smartphone. Vestavěná 1000mAh baterie nabíjí eRoll neustále, tak aby byl vždy připraven k použití.
Jednoduché použití s auto-baterií
eRoll obsahuje poslední generaci auto-baterie. Použití je snadné, stačí potáhnout a baterie funguje tak dlouho jak potahujete.
Používáte-li baterie déle jak 10 sekund, LED žárovka zabliká 2x a baterie automaticky přestane dodávat energii.
.
Nejlepší kvalita a výkon mezi všemi mini - elektronickými cigaretami. eRoll je velký jako běžná cigareta, do ruky padne jako ulitý.
Pozor na zakrytí vstupu vzduchu Vašimi prsty
Barvy eRoll přenosného pouzdra (PCC): černá, bílá
Barvy eRoll elektronických cigaret: černá, stříbrná, bílá
eRoll výměnný systém
Skládá se z těla a hlavy atomizeru a je sestavený tak, aby bylo snadné hlavu vyměnit. Vyměňujete pouze hlavu, což je to nejlevnější
a nejpraktičtější řešení.
eRoll nabíjení pouzdra
V PCC pouzdře je 1000mAh dobíjecí Li-ion baterie. Pro nabití stačí použít přiložený micro USB kabel. PCC může nabíjet jednu baterii eRoll.
nabíjení eRoll PCC: Pro nabítí PCC pouzdra vložte micro USB kabel do příslušné zdířky na spodní straně PCC. Kabelem můžete PCC pozdro dobíjet z přiloženého síťového adaptéru nebo jiného zdroje, například Vašeho počítače. Nabíjecí příkon je 5V, 400mA. LED dioda svítí při nabíjení červeně a jakmile je PCC pouzdro nabité, světlo se změní na zelené.
eRoll nabíjení
eRoll je napájen 90mAh baterií Li-ion 3,7V. Pro nabití baterie, vložte eRoll do nabíjecího portu. Zavřete nabíjecí pouzdro, tak jak je ukázáno
na obrázku, LED dioda začne blikat modře, což značí nabíjení. Jakmile je baterie plně nabitá, LED dioda přestane svítit
sitemap
Joye eRoll sada
Joyetech czech