Vítejte na JOYETECH. DORUČENÍ ZDARMA nad 1000,- kč / 40 EURO!

Joyetech CUBIS Pro clearomizer 4ml vínový

Neohodnoceno
 
Akce Min. - 2% po registraci Efekt lupa
 • 1 z 2
 

Joyetech CUBIS Pro 4ml vínový

Clearomizer Joyetech CUBIS Pro je po mnoha směrech vylepšenou verzí původního modelu. První a hlavní novinkou CUBIS Pro je celkové navýšení objemu nádržky pro e-liquid z 3,5ml na celé 4ml. Rovněž došlo k vylepšení systému horního plnění, kde již není potřeba odšroubovávat celou vrchní základnu Clearomizeru se žhavící hlavou, ale jen horní část pod náustkem a náplň plníte jedním ze dvou otvorů

Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 260 Kč (–37 %)
439 Kč
Kód produktu 995323
Značka Joyetech
Kategorie Joyetech CUBIS PRO
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Joyetech CUBIS Pro 4ml vínový

Clearomizer Joyetech CUBIS Pro je po mnoha směrech vylepšenou verzí původního modelu. První a hlavní novinkou CUBIS Pro je celkové navýšení objemu nádržky pro e-liquid z 3,5ml na celé 4ml. Rovněž došlo k vylepšení systému horního plnění, kde již není potřeba odšroubovávat celou vrchní základnu Clearomizeru se žhavící hlavou, ale jen horní část pod náustkem a náplň plníte jedním ze dvou otvorů.

Clearomizer Joyetech CUBIS Pro lze samozřejmě také plnit stejně jako u předchozího modelu, kde po odšroubování horní části, která obsahuje žhavící hlavu, plníte náplň do samotného těla Clearomizeru, kde již není obsažen žádný kouřovod, takže v naplnění nic nepřekáží a e-liquid můžete do Clearomizeru doslova nalít a nemusíte se tak spoléhat na tenká kapátka, či různé plnící lahvičky.

V horní části Clearomizeru CUBIS Pro se nachází i zdokonalený přívod vzduchu (AIR Flow) pro optimální regulaci přívodu vzduchu, což opět posouvá celkový prožitek z vapingu o krok dále. Celý Clearomizer CUBIS Pro je plně rozebíratelný a je vyrobený z nerezové oceli a Pyrexu (laboratorní sklo).

Clearomizer CUBIS Pro Vás překvapí podporou nových žhavících hlav LVC Clapton (lze upravit přívod e-liquidu k samotné spirálce) a QCS (velmi snadná výměna sací bavlny při zachování nerezové trubičky s vyfrézovanými otvory, tzv: Notchcoil). Opět se můžeme spolehnout i osvědčené žhavící hlavy řady BF, BF Clapton pro režim VW a BF SS316, které lze využit pro režim nastavování teploty TC (Thermal Control).

V balení Clearomizeru CUBIS Pro je přibalen také další náustek, u kterého je vnitřní část konstruována do spirálovitého tvaru (ochrana proti případnému prskání náplně do úst).

 

Klíčové vlastnosti

 • Značka Joyetech
 • Podpora žhavících hlav LVC a QCS
 • Podpora žhavících hlav BF
 • Kapacita 4ml
 • Skleněné tělo z oceli a Pyrexu
 • Horní plnění e-liquidem
 • 3x žhavící hlava v SETU

Parametry a specifikace Cubis Pro

 
Kapacita Clearomizeru
 4ml
Typ Clearomizeru
 Cubis Pro
Podpora žhavících hlav
 BF, LVC, QCS
Závit Clearomizeru
 510
Rozměry
 54,5 x 22 mm
Materiál
 Ocel + Pyrex
Barva
 Vínová

Specifické vlastnosti Clearomizeru Cubis Pro

 
Regulace přívodu vzduchu
 Ano
Regulace přívodu e-liquidu k Atomizeru
 Ano
Podpora RBA hlavy
 Ano
Možnost přímého potahování do plic
 Ano

Co je to RBA hlava?

RBA hlava je určena těm, kteří si chtějí namotávat či používat již hotové samostatné spirálky, ať již z ekonomických důvodů, či kvůli možnosti vytvořit si vlastní varianty odporu spirály ap. Největší výhodou tak je, že můžete používat jakýkoliv odpor, záleží totiž jen a pouze na vás, jakou spirálku si namotáte. Lze vybírat z široké nabídky materiálů odporových drátů, které se liší svými tepelnými a vodivými vlastnostmi.

Obsah balení

 • 1x Joyetech Cubis Pro Clearomizer
 • 1x žhavící hlava NotchCoil 0,25ohm (30W-70W)
 • 1x žhavící hlava BF SS316 0,5ohm (15W-30W)
 • 1x žhavící hlava LVC Clapton 1,5ohm
 • 1x náhradní spirálový náustek
 

Clearomizer Joyetech Cubis Pro

 • Clearomizer Joyetech CUBIS Pro je po mnoha směrech vylepšenou verzí původního modelu. První a hlavní novinkou CUBIS Pro je celkové navýšení objemu nádržky pro e-liquid z 3,5ml na celé 4ml. Rovněž došlo k vylepšení systému horního plnění, kde již není potřeba odšroubovávat celou vrchní základnu Clearomizeru se žhavící hlavou, ale jen horní část pod náustkem a náplň plníte jedním ze dvou otvorů.
 

 


 

 

 

Rozměry Clearomizeru Cubis Pro

 • I přes své poměrně malé rozměry 54,5 x 22 mmnabízí Joyetech Cubis Pro solidní kapacitu zásobníku pro e-liquid 4ml.
   

 


 

 

    

   

Regulace přívodu e-liquidu k Atomizeru

 • Součástí uvedeného SETU je také zcela nový typ LVC žhavící hlavy, kde si sami můžete přizpůsobit množství protékaného e-liquidu k vatě uvnitř žhavící hlavy (Atomizeru). 

 


 

 

 

Podpora žhavících hlav Joyetech Cubis Pro

 • Joyetech CUBIS Pro je kompatibilní se žhavícími hlavami (Atomizery) LVC Clapton (úprava přívodu liquidu ke spirálce) a QCS (snadná výměna bavlny při zachování nerezové trubičky s vyfrézovanými otvory, Notchcoil). Opět se můžeme spolehnout i na již osvědčené žhavící hlavy (Atomizery) řady Joyetech BFBF Clapton, režim VW a BF SS316, který lze využit pro režim nastavování teploty.

 

 

 


Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Joyetech byla založena v roce 2007 se sídlem v Shenzhenu v Číně.

Začátkem roku 2016 pokračoval Joyetech cestou inovací s laboratořemi po celé EU i Spojených státech. Prostřednictvím této spolupráce získal Joyetech nejvyšší možné certifikace.  Joyetech je lídr v oboru vapingu. Joyetech klade důraz na inovaci a kvalitu, aby vytvořil produkt, který se stane okamžitou klasikou.

 

logo joyetech