Vítejte na JOYETECH. DORUČENÍ ZDARMA nad 1000,- kč / 40 EURO!

Joyetech eGo ONE 2200mAh černá

Neohodnoceno
 
Akce Min. - 2% po registraci Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Joyetech eGo ONE cig. 2200mAh černá

Malá, ale výkonná - to je heslo, kterým se výrobce tohoto inovativního modelu řídil po celou dobu jeho vývoje. A podařilo se! Nový model je skutečně zárukou nejlepších parametrů s nejmenším možným rozměrem. Kapacita baterie 2200mAh je dostačující i pro silné kuřáky a ve spojení s novým clearomizérem s kapacitou 2,5ml produkuje opravdu mnoho chutné páry. I přesto je elektronická cigareta eGo ONE dlouhá pouze 131mm.

Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 300 Kč (–30 %)
699 Kč
Kód produktu 994601
Značka Joyetech
Kategorie JOYETECH EGO ONE
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Joyetech eGo ONE cig. 2200mAh černá

Malá, ale výkonná - to je heslo, kterým se výrobce tohoto inovativního modelu řídil po celou dobu jeho vývoje. A podařilo se! Nový model je skutečně zárukou nejlepších parametrů s nejmenším možným rozměrem. Kapacita baterie 2200mAh je dostačující i pro silné kuřáky a ve spojení s novým clearomizérem s kapacitou 2,5ml produkuje opravdu mnoho chutné páry. I přesto je elektronická cigareta eGo ONE dlouhá pouze 131mm.

MALÁ, ALE VÝKONNÁ.

Délka pouhých 13cm a přesto dostatečná kapacita pro všechny typy kuřáků. Baterie s kapacitou 2200mAh zaručuje bezproblémový provoz velmi dlouhou dobu.

Důležitou novinkou jsou tzv. sub-ohm žhavící tělíska v clearomizéru. Díky tomu, že spirály pracují na velice nízkém odporu je docíleno maximální tvorby páry ve velmi krátkém čase. Žhavící tělíska jsou přitom s baterií sladěny takovým způsobem, že vytváří opravdu lahodnou a nezkreslenou chuť..

DVA MÓDY ODPAŘOVÁNÍ

eGo ONE CL 1,0ohm (1,8mm) je vhodné pro standardní kouření, stejně jako u tabákové cigarety. Páru tedy uživatel nejdříve natáhne do úst a poté ji vdechne do plic.

eGo ONE CL 0,5ohm (3,5mm) je vhodné pro přímé vdechování odpařené páry do plic. To funguje stejně jako například u vodních dýmek.

Oba dva typy tělísek jsou v základním balení

UKAZATEL BATERIE

Praktický ukazatel baterie indikuje aktuální stav dobití. Vždy tak máte přehled o tom, kdy je potřeba baterií nabít. Indikace probíhá zrychlováním blikajícího podsvícení spínače.

Samozřejmostí je u eGo ONE dobíjení přes vestavěný micro USB port. V clearomizéru lze nastavit přívod vzduchu otočným regulačním kroužkem a potěší také praktické průhledné okénko pro kontrolu stavu náplně..

SNADNÉ PLNĚNÍ

Plnění clearomizéru se provádí ze spodní strany, po odšroubování těla od základny. Je velmi snadné a není potřeba žádných speciálních nástrojů - plní se přímo z lahvičky s e-liquidem. Stejným způsbem se provádí výměna žhavení.

V základním balení naleznete kompletní elektronickou cigaretu, připravenou pro okamžité použití a samozřejmě nabíječku včetně adaptéru do sítě 220V.

Obsah balení:

1x eGo ONE baterie (2200mAh)
1x clearomizér eGo ONE 2,5ml
1x žhavící tělísko 1.0ohm
1x žhavící tělísko 0.5ohm
1x USB kabel
1x adaptér do sítě 220V
1x kovový náustek
1x plastový náustek
1x návod k použití
1x dárkové balení

 
Jsme přímí dovozci elektronických cigaret a naše výrobky nejsou nijak upravovány, což zajišťuje jejich delší životnost oproti některým výrobkům s nejasným původem vyskytujících se na českém trhu!

Výrobek splňuje nepřísnější podmínky a certifikáty dané jak legislativou EU, tak USA.

Vážení zákazníci, jelikož v poslední době se nejen na českém internetu na různých aukčních a inzertních portálech objevila spousta falsifikátů a nepovedených kopií elektronických cigaret, důrazně Vás před jejich koupí varujeme! Nejde totiž jen o podstatně kratší životnost elektronické cigarety a jejich součástí jako atomizér, cartomizér, baterie do elektronických cigaret ap, což jsou pro správnou funkci elektronické cigarety stěžejní součásti ale především jde o vaše zdraví a proto prosím dobře a důkladně zvažte, jestli je pro vás tato případná úspora financí opravdu klíčová! V neposlední řadě je dobré dodat, že tyto napodobeniny elektronických cigaret ani zdaleka nedosahují výkonnosti a pocitu z kouření a proto vám jejich používání elektronické kouření spíše znechutí než-li přivodí pocit, který každý, kdo z elektronickými cigaretami začíná očekává !!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Joyetech byla založena v roce 2007 se sídlem v Shenzhenu v Číně.

Začátkem roku 2016 pokračoval Joyetech cestou inovací s laboratořemi po celé EU i Spojených státech. Prostřednictvím této spolupráce získal Joyetech nejvyšší možné certifikace.  Joyetech je lídr v oboru vapingu. Joyetech klade důraz na inovaci a kvalitu, aby vytvořil produkt, který se stane okamžitou klasikou.

 

logo joyetech