Vítejte na JOYETECH. DORUČENÍ ZDARMA nad 1000,- kč / 40 EURO!

Joyetech eVic-VTC Mini Full Grip černý

1 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
 

Joyetech eVic-VTC Mini je menším bratrem velmi úspěšného Evicu-VT s výkonem až 60W, baterií 5000mAh a možností nastavovat teplotu u niklových a titanových spirálek se ihned zařadil mezi ty nejlepší elektronické cigarety.Samotný MOD Evic-VT byl však pro mnohé moc rozměrný a také absence vyměnitelné baterie mnohé odradila od koupě, Joyetech tak nyní vydává novou verzi svého MODu – eVic-VTC Mini.

Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 200 Kč (–13 %)
1 299 Kč
Kód produktu 994740
Značka Joyetech
Kategorie JOYETECH EVIC VTC
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Joyetech eVic-VTC Mini je menším bratrem velmi úspěšného Evicu-VT s výkonem až 60W, baterií 5000mAh a možností nastavovat teplotu u niklových a titanových spirálek se ihned zařadil mezi ty nejlepší elektronické cigarety.Samotný MOD Evic-VT byl však pro mnohé moc rozměrný a také absence vyměnitelné baterie mnohé odradila od koupě, Joyetech tak nyní vydává novou verzi svého MODu – eVic-VTC Mini.

Joyetech eVic-VT je funkcemi nabitý BOX MOD, který předčil všechna očekávání a svými vlastnostmi se jistě zařadil mezi nejlepší zařízení, která jsou na trhu. Nová verze eVic-VTC Mini si uchovává všechny důležité a podstatné funkce svého předchůdce, ale k tomu ještě přichází s menšími rozměry a s možností vyměňovat baterii typu 18650, která se nechází za praktickým magnetickým krytem. Už tak napěchovaný MOD se tedy podařilo ještě zmenšit.

Joyetech eVic-VTC Mini umožňuje použití hned tří různých módů. Tím prvním je klasický VW, který známe z ostatních e-cigaret. Ten je určen pro obyčejné kanthalové spirálky a je schopen dodat až 60W. Jak název napovídá, Evic-VTC nabídne i funkci ovládání teploty a to hned rovnou ve dvou módech, tím první je VT-Ti mód, v němž se nastavuje teplota a je speciálně určen pro titanové spirálky. Nakonec pak VT-Ni. Opět teplotu nastavující mód, tentokrát však pro spirálky niklové.

Sami můžete vidět, že možností, jak eVic-VTC Mini používat a hlavně s čím ho používat je opravdu hodně. Teplotu lze nastavit v rozmezí 100°C - 315°C (200°F – 600°F) a její úpravou docílíte zcela netušeného podání chuti vašeho e-liquidu. To ale není vše, regulováním teploty také ovlivníte spotřebu náplně a výdrž baterie. S novým VT módem můžete dosáhnout až jednou tak delší výdrže baterie a jednou tak nižší spotřeby e-liquidu.

Není třeba se bát příliš složitého ovládání. Joyetech eVic-VTC Mini má na svém boku velký OLED displej, který vám zobrazí hned čtyři podstatné informace. Jednak na něm vidíte mód, v němž se zrovna nacházíte, a jednak výstupní výkon / napětí. Ukáže vám také odpor vaší spirálky – ten navíc dokáže uzamknout, takže si ho bude pamatovat. A v neposlední řadě samozřejmě uvidíte i kapacitu své baterie. eVic-VTC Mini bude navíc zaznamenávat i vaše vapování. Spočítá vám tak, kolikrát jste si potáhli a jak dlouho jste potahovali. Tato nastavení lze navíc kdykoliv resetovat. Vše zvládnete pomocí několika tlačítek.

Součástí kompletní sady je také Joyetech eGo One Mega clearomizér. Koupí této sady tak máte připravenou kompletní elektronickou cigaretu. S eGo One Mega clearomizérem navíc můžete využívat oba typy žhavících hlav, tedy jak ty s titanovou spirálkou, tak ty s niklovou spirálkou. Budete tak moci naplno využít potenciál regulace teploty. Navíc je možné do eGo One Mega clearomizéru dokoupit speciální CLR hlavu, do které lze namotat vlastní spirálky a ještě více si tak přizpůsobit eVic-VTC Mini svým potřebám.

Další nespornou výhodou nového eVic-VTC je i možnost budoucího upgradu firmwaru uvnitř zařízení. V případě, že vyjde nová verze software, bude si moci svůj BOX MOD vylepšit na akutální verzi - K datu 17.10.2015 je možné pomocí aktualizace firmware docílit zvýšení výkonu na 75W!

Upozornění: Pro kanthalové spirálky v rozmezí 0,25?-1? je maximální výstupní výkon 60W. Pro kathalové spirálky v rozmezí 0,15?-0,24? je maximální výstupní výkon 50W-55W.

Ideální výstupní výkon ve VT módu je 30W-60W.

VT mód podporuje odpor pouze do 1,0?. Pokud s eVic-VTC Mini použijete vyšší odpor, automaticky se přepne na VW mód.

Obsah balení:
1x Joyetech eVic-VTC Mini
1x Joyetech eGo One Mega clearomizér (s 0,2? Ni spirálkou)
1x náhradní titanová spirálka 0,4?
1x micro USB kabel
1x manuál

Parametry eVic-VTC Mini:
Rozměry: 82mm x 22,2mm x 38,2mm
Baterie: 18650 (není součástí balení)
Módy: VT-Ti / VT-Ni / VW / Bypass
Výstupní výkon: 1W-60W
Podporovaný odpor: 0,05?-1,0? pro VT módy / 0,15?-3,5? pro VW mód
Nastavitelná teplota: 100°C – 315°C / 200°F – 600°F

Parametry eGo One Mega VT:
Rozměry: 22mm x 58,7mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510

Baterie není součástí balení!

MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic (?) MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Joyetech byla založena v roce 2007 se sídlem v Shenzhenu v Číně.

Začátkem roku 2016 pokračoval Joyetech cestou inovací s laboratořemi po celé EU i Spojených státech. Prostřednictvím této spolupráce získal Joyetech nejvyšší možné certifikace.  Joyetech je lídr v oboru vapingu. Joyetech klade důraz na inovaci a kvalitu, aby vytvořil produkt, který se stane okamžitou klasikou.

 

logo joyetech