Vítejte na JOYETECH. DORUČENÍ ZDARMA zásilkovnou nad 600,- kč / 50 EURO!
Nemůžete vyplnit toto pole
Neohodnoceno

Náhradní pyrexové tělo pro Eleaf ELLO Pop (6,5ml)

Náhradní pyrexové tělo Eleaf ELLO POP je kompatibilní se stejnojmenným clearomizérem. Objem tohoto skla je 6,5 ml. Sklo lze použít v případě rozbití, nebo poškození stávajícího skla. Tělo je vyrobeno z kvalitního borosilikátového skla, které výborně ...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
16.1.2026
Možnosti doručení
Skladem (5 ks)
Kód: V-SN-ND-3741
Značka: Eleaf (iSmoka)
99 Kč –10 % 89 Kč
Kategorie: Náhradní skla - Eleaf
Hmotnost: 0.01 kg
Náhradní pyrexové tělo pro Eleaf ELLO Pop (6,5ml)
Novinka
99 Kč –10 %

Náhradní pyrexové tělo Eleaf ELLO POP je kompatibilní se stejnojmenným clearomizérem. Objem tohoto skla je 6,5 ml. Sklo lze použít v případě rozbití, nebo poškození stávajícího skla. Tělo je vyrobeno z kvalitního borosilikátového skla, které výborně odolává vysokým teplotám uvnitř tanku.

Objem: 6,5 ml
Vnitřní průměr: 20 mm
Vnější průměr: 23 mm
Průměr vyboulené části: 28,5 mm
Délka: 19 mm
Materiál: borosilikátové sklo (pyrex)
Balení: 1ks
Kompatibilita:
- Eleaf ELLO POP
- Eleaf iStick Mix Kit s ELLO POP

Upozornění: Náhradní tělo je určeno výhradně pro model atomizéru, jehož název je uveden v popisu produktu. Uvedené rozměry skla jsou pouze orientační a není zaručena kompatibilita s jinými modely atomizérů, byť se mohou rozměrově shodovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola