Flavourit Striker 70/30 Dripper 20mg 10ml
FLAVOURIT STRIKER - 70/30 - DRIPPER 20MG BOOSTER, 10ML
Jedná se o 10ml bázi s koncentrací nikotinu 20mg/ml. Slouží pro míchání s beznikotinovou bází k dosažení požadované koncentrace. Obsahuje převážně VG (rostlinný glycerin), menší poměr PG (propylen glykol) a nikotin. Tato báze je zcela bez zápachu a příchutě.
Kategorie: | Nikotinové báze (Boostery) - Flavourit |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.01 kg |
EAN: | 8596415246666 |
Parametry a specifikace
- Český výrobce Flavourit
- Možnost ověření pravosti
- Vysoká farmaceutická kvalita
- Poměr VG/PG - 70/30
- Obsah nikotinu 20mg/ml
- Objem 10ml
Příklady míchání Boosteru s bází

Nejlepších výsledků podání dané příchutě dosáhnete dodržením stanovené doby zrání. Aromatické molekuly potřebují nějaký čas, aby došlo k dokonalému spojení s míchanou bází. Ideálních výsledků rovněž dosáhnete, pokud alespoň dvakrát denně namíchaný roztok důkladně protřepete a na pár okamžiků umožníte přístup vzduchu. V žádném případě ovšem nenechávejte míchaný roztok otevřený.
Obsah balení
- 1x Flavourit Striker - Dripper - Booster - 70VG, 30PG, 20mg - 10ml

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!.
Bezpečnostní pokyny a upozornění!
Signální slovo: Nebezpečí
Pokyny pro bezpečné zacházení:
- P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
- P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí
- P103 - Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
- P301+P312 PŘI POŽITÍ - Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
- P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
- P501 - Odstraňte obsah/obal předáním do sběrného místa pro zvláštní nebo nebezpečný odpad.
Standardní věty o nebezpečnosti:
- H301 - Toxický při požití
Klasifikace podle nařízení (ES) 1272/2008: Acute Tox. 3, H301
Upozornění:
Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky.
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Ve společnosti Flavourit je výrobní proces pečlivě sledován a vám se tak do rukou vždy dostane skutečně kvalitní produkt. Flavourit při výrobě pracuje pouze s ingrediencemi té nejvyšší farmaceutické kvality a prémiovým švýcarským nikotinem. Veškeré produkty značky Flavourit jsou vyrobeny v České republice nejen z těch nejlepších surovin.